LUOTTAMUSMIEHET

Tehyn Turun kaupungin ammattiosasto 202 LUOTTAMUSMIEHET 01.01.2018–31.12.2021.

 

Pääluottamusmies:

Pia Jormakka

Humalistonkatu 17 b A 9, 20100 Turku

p.040 578 0053, pia.jormakka@turku.fi

 

Varapääluottamusmies:

Annaliisa Kalves

Humalistonkatu 17 b A 9, 20100 Turku

p.050 559 0584, annaliisa.kalves@turku.fi

 

 

Hyvinvointitoimiala, Terveyspalvelut, Työterveyshuolto

 

Luottamusmies:

Jutta Ekman

Keskustan terveysasema

Käsityöläiskatu 2, 20100 Turku

p.0400 370 202, jutta.ekman@turku.fi

 

Varaluottamusmies:

Heidi Leino

Keskushammashoitola

Luolavuorentie 2, 20700 Turku

p.02 266 2608, heidi.m.leino@turku.fi

 

Luottamusmies:

Marika Virtanen

Sairaalapalvelut, kuntouttava osastoryhmä Geriatrinen kuntoutusosasto

Vähäheikkiläntie 3, 20701 Turku

p.02 266 2365, marika.virtanen@turku.fi

 

Varaluottamusmies:

Kirsi Kurikka

Kaskenlinnan sairaala, neurologinen kuntoutusosasto

Vähäheikkiläntie 3, 20701 Turku

p.02 266 2361, kirsi.kurikka@turku.fi

 

 

Hyvinvointitoimiala, Perhe- ja sosiaalipalvelut:

 

Luottamusmies:

-

 

Varaluottamusmies:

-

 

Luottamusmies:

Riikka Massinen

Ehkäisyneuvola

Luolavuorentie 2, 20700 Turku

p.040 486 5761, riikka.massinen@turku.fi

 

Varaluottamusmies:

-

 

Hyvinvointitoimiala, Vanhus- ja vammaispalvelut:

 

Luottamusmies:

Silja Ojala

Vanhus- ja vammaispalvelut, avopalvelut

Linnankatu 39, 20100 Turku

p.044 907 3305, silja.ojala@turku.fi

 

Varaluottamusmies:

-

 

 Luottamusmies:

 -

 

 Varaluottamusmies:

 -

 

 

Varsinais-Suomen pelastuslaitos:

 

Luottamusmies:

Jari Mäkirinne

Varsinais-Suomen Aluepelastuslaitos, Ensihoidon palveluyksikkö

Eerikinkatu 35, 20100 Turku

p.02 263 3111, jari.makirinne@turku.fi

 

Varaluottamusmies:

Harri Palomäki

Varsinais-Suomen Aluepelastuslaitos, Ensihoidon palveluyksikkö
Eerikinkatu 35, 20100 turku
p.02 263 3111, harri.palomaki@turku.fi

 

 

Sivistystoimiala:

 

Luottamusmies:

Regina Jahnsson

Itäinen ruotsinkielinen päivähoitoyksikkö, Kuraattorinpolun päiväkoti

Kuraattorinpolku 7, 20540 Turku

p.040 630 8032, regina.jahnsson@turku.fi

 

Varaluottamusmies:

-